1 76
Climber 21 Jumbo-Visma Development Team 30 15 4:07:55
2 156
Climber 20 Zalf Euromobil Fior 25 10 0:10 0:10
3 78
TT 21 Jumbo-Visma Development Team 20 7 ,, 0:10
4 77
Climber 20 Jumbo-Visma Development Team 15 4 ,, 0:10
5 65
Climber 19 Hagens Berman Axeon 10 2 ,, 0:10
6 29
Climber 21 Cycling Team Friuli ASD 5 1 ,, 0:10
7 22
Classic 21 Biesse - Carrera 3 ,, 0:10
8 145
TT 21 Trinity Racing 1 ,, 0:10
9 132
Climber 19 Tirol KTM Cycling Team 1 ,, 0:10
10 109
Climber 22 Team Colpack Ballan CSB 1 ,, 0:10
11 93
Climber 19 Q36.5 Continental Team ,, 0:10
12 59
Climber 19 Green Project - Bardiani CSF - Faizanè ,, 0:10
13 19
Sprint 21 Basso Team Flanders ,, 0:10
14 30
Climber 20 Cycling Team Friuli ASD 0:33 0:33
15 26
TT 19 Cycling Team Friuli ASD 0:50 0:50
16 5
Climber 18 Equipe continentale Groupama-FDJ 1:20 1:20
17 94
Climber 20 Q36.5 Continental Team ,, 1:20
18 56
Sprint 18 Green Project - Bardiani CSF - Faizanè 2:03 2:03
19 64
Classic 18 Hagens Berman Axeon ,, 2:03
20 40
Sprint 21 EFC-L&R - Van Mossel 2:30 2:30
21 135
Climber 19 Tirol KTM Cycling Team ,, 2:30
22 25
Climber 21 Biesse - Carrera ,, 2:30
23 152
GC 22 UC Monaco ,, 2:30
24 141
Classic 19 Trinity Racing ,, 2:30
25 72
Climber 18 Israel Premier Tech Academy ,, 2:30
26 118
Classic 22 Team Lotto - Kern Haus ,, 2:30
27 12
Sprint 18 Astana Qazaqstan Development Team ,, 2:30
28 80
Climber 22 Jumbo-Visma Development Team ,, 2:30
29 79
Classic 19 Jumbo-Visma Development Team ,, 2:30
30 87
Climber 19 Mastromarco Sensi Nibali ,, 2:30
31 154
Classic 19 UC Monaco ,, 2:30
32 67
Climber 20 Hopplà - Petroli Firenze - Don Camillo ,, 2:30
33 127
Climber 21 Team Technipes #inEmiliaRomagna ,, 2:30
34 69
Climber 21 Hopplà - Petroli Firenze - Don Camillo ,, 2:30
35 52
Climber 21 General Store - Essegibi - F.Lli Curia ,, 2:30
36 61
Climber 20 Hagens Berman Axeon ,, 2:30
37 7
Climber 19 AG2R Citroën U23 Team ,, 2:30
38 66
Climber 20 Hopplà - Petroli Firenze - Don Camillo ,, 2:30
39 9
Climber 18 AG2R Citroën U23 Team ,, 2:30
40 43
Climber 20 EOLO-Kometa U23 ,, 2:30
41 42
Climber 21 EOLO-Kometa U23 ,, 2:30
42 88
Climber 20 Mastromarco Sensi Nibali ,, 2:30
43 3
Sprint 18 Equipe continentale Groupama-FDJ ,, 2:30
44 23
GC 22 Biesse - Carrera ,, 2:30
45 45
Classic 21 EOLO-Kometa U23 ,, 2:30
46 44
Classic 21 EOLO-Kometa U23 ,, 2:30
47 106
Climber 20 Team Colpack Ballan CSB ,, 2:30
48 60
Climber 18 Green Project - Bardiani CSF - Faizanè ,, 2:30
49 39
Climber 20 EFC-L&R - Van Mossel ,, 2:30
50 11
Climber 18 Astana Qazaqstan Development Team ,, 2:30
51 17
Climber 20 Basso Team Flanders ,, 2:30
52 153
TT 21 UC Monaco ,, 2:30
53 63
Climber 20 Hagens Berman Axeon ,, 2:30
54 58
Climber 18 Green Project - Bardiani CSF - Faizanè ,, 2:30
55 37
Climber 18 EFC-L&R - Van Mossel ,, 2:30
56 41
Climber 19 EOLO-Kometa U23 ,, 2:30
57 15
Sprint 19 Astana Qazaqstan Development Team ,, 2:30
58 147
Sprint 21 UC Trevigiani - Energiapura Marchiol ,, 2:30
59 24
Climber 22 Biesse - Carrera 3:30 3:30
60 18
Climber 21 Basso Team Flanders 3:40 3:40
61 51
Climber 19 General Store - Essegibi - F.Lli Curia 0:00 0:00
62 14
Climber 20 Astana Qazaqstan Development Team 3:50 3:50
63 16
Climber 21 Basso Team Flanders ,, 3:50
64 21
Climber 18 Biesse - Carrera ,, 3:50
65 98
Climber 20 Sias Rime ,, 3:50
66 115
Climber Team Gaiaplast Bibanese ,, 3:50
67 158
Climber 21 Zalf Euromobil Fior ,, 3:50
68 110
Climber 18 Team Colpack Ballan CSB ,, 3:50
69 91
Classic 19 Q36.5 Continental Team ,, 3:50
70 50
Classic 21 Gallina Ecotek Lucchini ,, 3:50
71 27
Climber 20 Cycling Team Friuli ASD ,, 3:50
72 157
Classic 20 Zalf Euromobil Fior 4:10 4:10
73 46
Climber 20 Gallina Ecotek Lucchini ,, 4:10
74 108
Climber 19 Team Colpack Ballan CSB ,, 4:10
75 131
Climber 18 Tirol KTM Cycling Team 4:20 4:20
76 1
Climber 19 Equipe continentale Groupama-FDJ ,, 4:20
77 130
Climber 21 Team Technipes #inEmiliaRomagna 4:22 4:22
78 34
Sprint 20 Cycling Team Kranj ,, 4:22
79 116
Sprint 19 Team Lotto - Kern Haus ,, 4:22
80 13
TT 20 Astana Qazaqstan Development Team ,, 4:22
81 70
TT 20 Hopplà - Petroli Firenze - Don Camillo ,, 4:22
82 38
TT 21 EFC-L&R - Van Mossel ,, 4:22
83 53
TT 18 General Store - Essegibi - F.Lli Curia ,, 4:22
84 6
Climber 18 AG2R Citroën U23 Team ,, 4:22
85 33
Climber 21 Cycling Team Kranj ,, 4:22
86 55
Climber 18 General Store - Essegibi - F.Lli Curia ,, 4:22
87 71
Climber 19 Israel Premier Tech Academy ,, 4:22
88 73
Climber 18 Israel Premier Tech Academy ,, 4:22
89 120
TT 20 Team Lotto - Kern Haus ,, 4:22
90 128
TT 20 Team Technipes #inEmiliaRomagna ,, 4:22
91 134
Sprint 22 Tirol KTM Cycling Team ,, 4:22
92 89
Sprint 19 Mastromarco Sensi Nibali ,, 4:22
93 100
Sprint 20 Sias Rime ,, 4:22
94 35
TT 19 Cycling Team Kranj 5:00 5:00
95 104
Sprint 18 Solme - Olmo ,, 5:00
96 123
Sprint 19 ONEC Team ,, 5:00
97 81
TT 18 Ljubljana Gusto Santic ,, 5:00
98 92
TT 20 Q36.5 Continental Team ,, 5:00
99 32
TT 19 Cycling Team Kranj ,, 5:00
100 28
TT 18 Cycling Team Friuli ASD ,, 5:00
101 75
Climber 20 Israel Premier Tech Academy ,, 5:00
102 48
GC 20 Gallina Ecotek Lucchini 5:20 5:20
103 86
GC 21 Mastromarco Sensi Nibali ,, 5:20
104 97
GC 20 Sias Rime ,, 5:20
105 96
Climber 19 Sias Rime ,, 5:20
106 138
Climber 19 Trentino Cycling Team U23 ,, 5:20
107 107
Climber 20 Team Colpack Ballan CSB ,, 5:20
108 139
Climber 20 Trentino Cycling Team U23 ,, 5:20
109 146
Climber 20 UC Trevigiani - Energiapura Marchiol ,, 5:20
110 149
Climber 20 UC Trevigiani - Energiapura Marchiol ,, 5:20
111 150
Sprint 20 UC Trevigiani - Energiapura Marchiol ,, 5:20
112 144
Climber 20 Trinity Racing 5:30 5:30
DNF 2
Sprint 18 Equipe continentale Groupama-FDJ -
DNF 4
Climber 19 Equipe continentale Groupama-FDJ -
DNF 8
Climber 22 AG2R Citroën U23 Team -
DNF 10
Climber 21 AG2R Citroën U23 Team -
DNF 31
Climber 19 Cycling Team Kranj -
DNF 36
TT 20 EFC-L&R - Van Mossel -
DNF 47
TT 19 Gallina Ecotek Lucchini -
DNF 49
TT 21 Gallina Ecotek Lucchini -
DNF 54
TT 19 General Store - Essegibi - F.Lli Curia -
DNF 57
Climber 21 Green Project - Bardiani CSF - Faizanè -
DNF 62
Climber 19 Hagens Berman Axeon -
DNF 68
GC 21 Hopplà - Petroli Firenze - Don Camillo -
DNF 74
Climber 22 Israel Premier Tech Academy -
DNF 82
TT 20 Ljubljana Gusto Santic -
DNF 83
TT 18 Ljubljana Gusto Santic -
DNF 84
TT 18 Ljubljana Gusto Santic -
DNF 85
TT 20 Ljubljana Gusto Santic -
DNF 95
Classic 21 Q36.5 Continental Team -
DNF 99
Climber 20 Sias Rime -
DNF 101
Climber 20 Solme - Olmo -
DNF 102
Climber 20 Solme - Olmo -
DNF 103
Climber 20 Solme - Olmo -
DNF 105
Climber 18 Solme - Olmo -
DNF 111
Climber 20 Team Gaiaplast Bibanese -
DNF 112
Climber Team Gaiaplast Bibanese -
DNF 113
Climber 19 Team Gaiaplast Bibanese -
DNF 114
Climber 20 Team Gaiaplast Bibanese -
DNF 117
Climber 19 Team Lotto - Kern Haus -
DNF 119
Climber 19 Team Lotto - Kern Haus -
DNF 121
Climber 21 ONEC Team -
DNF 124
Climber 20 ONEC Team -
DNF 125
Climber 20 ONEC Team -
DNF 126
Sprint 19 Team Technipes #inEmiliaRomagna -
DNF 129
Sprint 18 Team Technipes #inEmiliaRomagna -
DNF 133
TT 19 Tirol KTM Cycling Team -
DNF 136
TT 18 Trentino Cycling Team U23 -
DNF 137
TT 20 Trentino Cycling Team U23 -
DNF 140
TT 20 Trentino Cycling Team U23 -
DNF 143
TT 21 Trinity Racing -
DNF 148
TT 19 UC Trevigiani - Energiapura Marchiol -
DNF 151
TT 18 UC Monaco -
DNF 155
TT 18 UC Monaco -
DNF 159
Classic 21 Zalf Euromobil Fior -
DNF 161
Classic 20 Zappi Racing Team -
DNF 162
Sprint 22 Zappi Racing Team -
DNF 163
Sprint 18 Zappi Racing Team -
DNF 164
Climber 21 Zappi Racing Team -
DNF 165
Classic 20 Zappi Racing Team -